Impartirea sportivilor pe competitii

*Aprilie 01 – Cupa Dacicus Orastie

-Renata , Melissa , Alex G , Alex Puscas , Attila , Diana , David , Laurentiu Miere , Mihai , Dayana , Darius , Anne , Raul , Adonis, Albert , Dragos

 

**Aprilie 02 Campionatul Universitar – Bucuresti

-Larisa

 

**Aprilie 09 Campionat National Interstiluri / Campionat National de Karate pentru persoane cu nevoi speciale  – Ramnicu Valcea

-Attila , Dalina , Adonis , Andreea , Malina

 

**Aprilie 27 Campionat National Persoane cu dizabilitati- cadeti / juniori  – Timisoara

 

*Aprilie 28 – 1 Mai – Stagiu JKA – Brasov (Tatsuya Naka , Kazuaki Kurihara )

-George Manci ?

 

*Mai 06 – Open Karate Championship – Tiraspol

-Alex G , Dragos ,  Albert , Attila , Diana , Raul , Andreea , Malina

 

**Mai 12-14 CANTONAMENT DE PREGATIRE KUMITE COMPETITIONAL (CHRISTOPHE PINNA)  Timisoara – TSC

-Anne , George Manci , Larisa , Melissa

 

**Mai 20  Czech Open 2017

-Alex G , Adonis , Alex G , Diana , Andreea , Malina , Attila , Raul

 

*Mai 20 – Cupa Simeria

-Renata , Melissa , Alex G, Alex P , Diana , David , Laurentiu , Mihai , Dayana , Dalina , Erik , Darius , Estera , Darius ,Anne, Raul , Anne

 

**Mai 19-21 Campionatul Balcanic de copii – Turcia

-Renata , Alex G , Diana , Dalina , Estera , Raul , Erik .

 

*Iunie 3  Cupa Dojokan -Ocna Mures –TSC

-Anne , Dayana , Melissa , David , Laur , Mihai

 

***Iunie 3-4 Campionatul European  pe regiuni – Kosovo

-Attila , Andreea , Malina , Adonis , Alex G , Diana , Raul

** 26 iunie – 02 iulie – 10 WKF Traning Camp& Karate 1 Youth World Cup – Croatia

– Attila , Andreea , Malina , Adonis, Diana , Alex G

 

*Iulie 01 Cupa Bihorului Tetchea

– Toti sportivii CSC

*Septembrie 3 – Cupa Rapid

-Melissa , Renata , Attila , Adonis , Diana , David , Laurentiu , Mihai , Dayana , Dalina , Erik , Darius , Anne

***Septembrie 9-10 Karate 1 Premiere League Germania

***Septembrie 23-24 Istanbul Open

– Attila , Andreea , Malina , Adonis, Diana , Alex G

 

**Octombrie 7 Turneu Memorial Dan Puicea – Drobeta

– Renata  , Alex G, Alex P, Attila , Diana , David , Laurentiu , Mihai , Dayana , Dalina , Erik , Darius ,

 

***Octombrie 7-8 Karate 1 Salzburg Austria

 

**Octombrie 13-15 Polish Open

– Attila , Andreea , Malina , Adonis, Diana , Alex G , Dayana

 

*Octombrie 13-15 Curs de licentiere si perfectionare antrenori / instructori – Izvorani

 

** Octombrie 26-29 – Campionatul Mondial de Karate– WKF – Cadeti , Juniori , U21 – Tenerife

Andreea , Malina , Adonis

 

* Octombrie 28 – Cupa Pepe’s Salonta

-Renata , Melissa, Alex G ,Alex P , Alex B , Rares , Albert , Sophie , Dragos , Attila , Diana , David , Laurentiu , Mihai , Dayana , Dalina , Erik , Darius ,Estera , Anne , Raul , George
**Noiembrie 25  Campionatul National de Karate – Interstiluri –  Copii 3 ( 10-11 ani ), minicadeti si U21 – Izvorani

-Alex G , Diana , Andreea

***Decembrie 08-10 Campionatul Balcanic  Cadeti Junior U21 – Muntenegru

Andreea , Malina , Attila , Adonis

 

***Decembrie 16-17 Campionat European ESKU – Venetia Italia

Andreea , Malina , Attila , Adonis , Diana , Alex G .

 

SHARE IT: